Bankette und Partys

Es gibt kaum einen geeigneteren Platz als Kombornia Hof Hotel & SPA ****, um Gäste zu empfangen.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - przyjęcia i bankiety


Die abgelegene Lage, die idyllische Atmosphäre des Gutshofs, die
gemütliche Einrichtung und unsere exquisite Küche machen
Hof Kombornia zu einem idealen Ort, um Gäste zu empfangen
und wichtige Ereignisse auf eine unvergessliche Art zu feiern.

Bei uns wird jede Familienfeier, ob Taufe, Erstkommunion oder
auch andere wichtige Jahrestage individuell vorbereitet.

Wir geben
unser Bestes, damit der Geschmack und das Aroma der Gerichte
der Feier entsprechen und das festliche Ereignis betonen.

In dieser Zeit werden Sie an diesem Ort der Hausherr sein.

 

Scenariusz każdego wydarzenia tworzymy indywidualnie, tak by jak najbardziej odpowiadał charakterowi i randze spotkania. Składają się na niego:

Wybór miejsca

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Catering

Rozległy zespół dworski dysponuje w tym zakresie szeroką paletą możliwości: od statecznych salonów stosownych na tradycyjny obiad czy uroczystą kolację, ogrodu na wieczorne przyjęcie, sal bankietowych na tańczoną imprezę, polan parkowych na rodzinny piknik po miejsce biesiadne na ognisko.

Gastronomia

W Państwa imieniu nasi kucharze zadbają o to, by smak, zapach i aranżacja podanych potraw odpowiadały formie spotkania i należycie podkreślały jego charakter, niezależnie czy będzie to lunch na stojąco czy wielodaniowy spektakl kulinarny. Dobierzemy odpowiednie napoje  i dołożymy wszelkich starań, by podjąć przybyłych tak serdecznie i gościnnie, jak to było zwyczajem w staropolskim dworze.

Dekoracje stołu i aranżacja przestrzeni

Stół wymaga eleganckiej sukni. Nasi specjaliści od dekoracji i florystyki do pięknej zastawy i szkła dobiorą odpowiednią bieliznę stołową, kompozycje kwiatowe i świece oraz zaaranżują przestrzeń wybranej przez Państwa sali.

Oprawa muzyczna

Charakter spotkania decyduje o tym czy stosowniejszy będzie fortepianowy recital na naszym  koncertowym, 150-letnim Bechstein'ie, koncert muzyki klasycznej, jazzowej czy rozrywkowej. Na życzenie naszych Gości ich uroczystość uświetnić może także koncert zespołu rockowego, ludowego, rewia czy spektakl plenerowy.

Atrakcje dodatkowe

Receptą na niezapomniane wydarzenie jest zaangażowanie Gości we wspólną aktywność i dostarczenie im niespodziewanych doznań. Dlatego zapraszamy do uatrakcyjnienia programu Państwa imprezy o różnorodne formy jak np.:

- profesjonalne, komentowane degustacje win,
- warsztaty tworzenia czekolady,
- dedykowane programy Wellness i SPA,
- gry i zabawy integracyjne we wnętrzach i w plenerze
- wyprawy „z adrenaliną”.

Nasi konsultanci doradzą, zadbają o każdy detal, pomogą we wszystkich przygotowaniach. Postaramy się by spełniło się oczekiwanie, że wydarzenie będzie wyjątkowe.

Od końca XIX wieku ozdobą wielobryłowej architektury dworu jest wyniosła Kaplica w kształcie ośmiobocznej wieży, obecnie pod wezwaniem Świętej Rodziny. Na specjalne życzenie Gości, Kaplica może zostać udostępniona w celu odprawienia mszy lub innego nabożeństwa.

Serdecznie zapraszamy w gościnne progi Dworu Kombornia!

Rezerwacje i zapytania prosimy kierować na adres:

event@dworkombornia.pl