Wein und Schokolade

Wino towarzyszy naszej cywilizacji od zamierzchłych czasów. Coś sprawia, że trywialny, zdawać by się mogło, sfermentowany sok z winogron, staje się zjawiskowym napojem, w którego smaku i aromacie odnajdujemy ślady wszystkiego co nas otacza.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Wino i czekolada
Jako kanwa intelektualnych rozważań i towarzyskiej konwersacji wino stało się elementem budowania relacji społecznych, nieodzownym zarówno do obiadu jak i w trakcie uroczystości, spotkań z przyjaciółmi czy miłosnych uniesień. Dobre wino, jest także postrzegane jako elegancki i ekskluzywny prezent.

Wino podobnie jak czekolada to fascynująca materia, której poświęcamy się od lat. Chcielibyśmy się z Państwem podzielić zarówno naszą wiedzą jak i zarazić fascynacją. Dlatego w tym miejscu znajdą Państwo programy różnych przyjemności związanych z winem i czekoladą które dla Państwa przygotowujemy.

... Ścieżki w świecie win nigdy się nie kończą, a każdy kolejny łyk jest odkrywaniem nowych obszarów i źródłem ekscytujących doznań ...

 Zapraszamy do odwiedzenia Salonu Win Karpackich

jedynej w Polsce piwnicy degustacyjnej, gdzie w formule degustacji czasowych można spróbować tak dużej ilości win z różnych regionów winiarskich, leżących na obszarze Karpat !!!

Zapraszamy do smakowania czekolad ChocoWine i Polish Flavors

jedynych w Polsce, ręcznie wyrabianych, czekolad naturalnych inspirowanych smakiem win oraz polskich ciast i ziół.