• Enklawa ciszy i spokoju
  • Kuchnie kuszące smakiem
  • Spa odradzające witalność
  • Cisza... Wypoczynek... Relaks...
Zespół Dworsko-Parkowy w Komborni
W dobrym smaku

Wesela

Planujesz ślub? Szukasz idealnego miejsca na wesele? A może chcesz zorganizować uroczystość w plenerze lub kameralne przyjęcie w romantycznej scenerii pośród zieleni drzew i śpiewu ptaków? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przyjęcia

Trudno o bardziej sposobne do przyjmowania Gości miejsce niż Dwór Kombornia. Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.

Zapraszają klasycystyczne salony stosowne na tradycyjny obiad czy uroczystą kolację, ogród na wieczorne przyjęcie, uniwersalne sale bankietowe czy piwnice degustacyjne na niekonwencjonalne spotkania.

Dla zdrowia i urody

ChocoWine SPA

Wino i czekolada - aż trudno uwierzyć jak wiele je łączy: szlachetność smaków, zdrowie - jeżeli będziemy je odpowiednio dawkować mają silne działanie lecznicze. Są również skutecznym kosmetykiem - pozwalają zachować piękno i urodę. Zapraszamy Państwa na zabiegi w których wykorzystujemy wszystkie dobroczynne właściwości wina i czekolady.

 

Dla biznesu

Integracja

Zapraszamy do skorzystania z szerokich możliwości realizowania ekscytujących scenariuszy spotkań integracyjnych jakie oferuje zamknięta, 10-cio hektarowa enklawa, tworzona przez cały zespół dworski wraz z kompleksem konferencyjnym i infrastrukturą Wellness i SPA.

Wino i czekolada

Czekolada

Smak słodyczy od zawsze był synonimem luksusowej przyjemności. Trudno też o bardziej trafiony i elegancki prezent niż czekolada. A czy czekolada może jeszcze czymś zaskoczyć koneserów słodkich smaków? Odpowiedzią na to pytanie jest nasza oferta unikalnych czekolad inspirowanych winem i smakami polskich ciast i ziół.

Warto zobaczyć
Kontakt

Pokaż dojazd

Formularz kontaktowy

Proszę przepisać. xprsxogu Pomóż walczyć ze SPAMem!