Dwór Kombornia - Najlepsze Holistyczne SPA

 

Pragniemy poinformować, że Dwór Kombornia Hotel & SPA zdobył pierwsze miejsce w VI edycji konkursu SPA Prestige Awards 2011 w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA, natomiast w kategorii Najlepsze Destination SPA znalazł się na miejscu 4 wśród 10 obiektów, które zakwalifikowały się do finałowego etapu konkursu.

Jednocześnie tą drogą chcielibyśmy bardzo podziękować Państwu – naszym Gościom – którzy poprzez oddanie swojego głosu na nasz obiekt wyrazili uznanie dla sposobu w jaki idea holistycznego SPA jest realizowana w Dworze Kombornia Hotel & SPA****.

Miano Najlepszego Holistycznego SPA w 2011 roku, jakie otrzymaliśmy dzięki Państwa głosom zobowiązuje. Pragniemy nadal dostarczyć Państwu najlepsze doznania w najlepszej cenie.
Zapraszamy więc do skorzystania ze

specjalnego pakietu SPA  "Czuły Dotyk"

przygotowanego z okazji nagrody dla osób pragnących zadbać o kondycję duszy i ciała
z dala od zgiełku codzienności.

Holistyczne SPA  to miejsce dla kogoś kto szuka ucieczki od codzienności, wyciszenia umysłu i regeneracji sił. Położone z dala od zgiełku miast,  realizuje zdrowy styl życia w/g zasad wellness.

Oferuje szeroką gamę zabiegów SPA & Wellness wykonywanych w sposób manualny (min.10 typów) – zabiegów, masaży i rytuałów z egzotycznych kręgów kulturowych o wielowiekowej tradycji (japońskich, tajskich, tybetańskich, ayurvedyjskich, hawajskich).

Klient indywidualny odpoczywa w tego typu ośrodkach korzystając z wcześniej przygotowanego pakietu SPA, skrojonego na miarę Jego potrzeb. Przestrzeń konferencyjna w obiekcie o charakterze holistycznego SPA, jest wyraźnie oddzielona od stref przebywania gości indywidualnych, tak by drogi komunikacyjne tych grup nie łączyły się.

Wyniki Konkursu znajdą Państwo na stronie http: www.awards.spa-prestige.pl

Także w ocenie prasy branżowej Dwór Kombornia Hotel & SPA **** zasługuje na szczególną uwagę, czego wyrazem było niedawne przyznanie mu przez SPA Magazyn EDEN tytułu Najpiękniejsze Polskie SPA 2011.