4* Hotel SPA na skraju Bieszczad

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** został otwarty pod koniec 2009 roku, jako jeden z pierwszych hoteli czterogwiazdkowych na Podkarpaciu. Znajdą w nim Państwo noclegi w stylowych, luksusowo wyposażonych i indywidualnie zaaranżowanych pokojach.

Stylowe pokoje w centralnym budynku Dworu

Wystrój i wyposażenie pokoi hotelowych w centralnym budynku Dworu to subtelny mariaż dawnej elegancji i współczesnych wygód. Każdy z nich oprawiono w stylowe meble oraz odmienną paletę barw i urokliwych deseni, ukrywając przed okiem Gościa decydujące o komforcie utensylia, jak choćby nieznana dawniej klimatyzacja czy lodówka.

Pokoje w Południowym Skrzydle Dworu

Natomiast pokoje w Południowym Skrzydle Dworu przygotowano z myślą o osobach, które lepiej czują się we współczesnych wnętrzach, dlatego królują w nich proste formy i wyrafinowane zestawienia barw. Dzięki tej różnorodności każdy nocleg czy dłuższy wypoczynek SPA we Dworze może mieć inny kolor, inny klimat.

Zadzwoń

Przestronne i komfortowo urządzone apartamenty na parterze oraz piętrze Dworu. Składają się z saloniku, sypialni i łazienki z wanną i prysznicem.

Czytaj więcej...

Komfortowe pokoje z łożem małżeńskimi z baldachimem, na piętrze w historycznie najstarszej części Dworu.

Czytaj więcej...

Przestronne, stylizowane pokoje, w których królują proste formy i piękne zestawienia barw.

Czytaj więcej...

Komfortowy pokój dla osoby podróżującej w pojedynkę. W wystroju - połączenie nowoczesności i elegancji.

Czytaj więcej...

Przytulny pokój dla osoby podróżującej w pojedynkę, ulokowany w Południowym Skrzydle Dworu.

Czytaj więcej...