Przyjęcia i bankiety

Wyjątkowa oprawa na każdą okazję

Dwór Kombornia Hotel & SPA - przyjęcia i bankiety

Trudno o bardziej sposobne do przyjmowania Gości miejsce niż Dwór Kombornia Hotel & SPA ****. Znajdą tu Państwo wiele możliwości, by w różnoraki sposób podjąć swoich Gości, przybyłych celebrować ważne wydarzenia.

Od statecznych salonów stosownych na tradycyjny obiad, ogrodu na wieczorne przyjęcie, polan parkowych na rodzinny piknik po miejsce biesiadne na ognisko.

A Na ten czas to Państwo będziecie Gospodarzem w tym miejscu. W Waszym imieniu nasi kucharze zadbają o to, by smak, zapach i aranżacja podanych potraw odpowiadały formie spotkania i należycie podkreślały jego rangę. Dołożymy wszelkich starań, by podjąć przybyłych tak serdecznie i gościnnie, jak to było zwyczajem w staropolskim dworze.

Organizujemy zarówno prywatne uroczvstości z okazji chrzcin, komunii, urodzin, ważnych rocznic i jubileuszy jak też różnego rodzaju bankiety, rauty,i spotkania biznesowe, czy oprawę konferencji. Dostarczamy także catering w dowolne miejsce.

Scenariusz każdego przygotowywany jest indywidualnie by odpowiadał charakterowi i randze wydarzenia. Składa się na niego:

Wybór miejsca

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Catering

Rozległy zespół dworski dysponuje w tym zakresie szeroką paletą możliwości: od statecznych salonów stosownych na tradycyjny obiad czy uroczystą kolację, ogrodu na wieczorne przyjęcie, sal bankietowych na tańczoną imprezę, polan parkowych na rodzinny piknik po miejsce biesiadne na ognisko.

Gastronomia

W Państwa imieniu nasi kucharze zadbają o to, by smak, zapach i aranżacja podanych potraw odpowiadały formie spotkania i należycie podkreślały jego charakter, niezależnie czy będzie to lunch na stojąco czy wielodaniowy spektakl kulinarny. Dobierzemy odpowiednie napoje  i dołożymy wszelkich starań, by podjąć przybyłych tak serdecznie i gościnnie, jak to było zwyczajem w staropolskim dworze.

Menu dedykowane uroczystościom rodzinnym już od 120 zł/osobę 

 • Wariant I
  Obiad 3-daniowy (zupa, danie główne, deser) + Zimna Płyta + Napoje
 • Wariant II
  Obiad 3-daniowy (zupa, danie główne, deser) + Zimna Płyta + Drugi gorący posiłek
  + Napoje
  140 zł/osobę
 • Wariant III
  Obiad 4-daniowy (przystawka, zupa, danie główne, deser) + Zimna płyta + Drugi gorący posiłek + Napoje
  160 zł/osobę

Dekoracje stołu i aranżacja przestrzeni

Stół wymaga eleganckiej sukni. Nasi specjaliści od dekoracji i florystyki do pięknej zastawy i szkła dobiorą odpowiednią bieliznę stołową, kompozycje kwiatowe i świece oraz zaaranżują przestrzeń wybranej przez Państwa sali.

Oprawa muzyczna

Charakter spotkania decyduje o tym czy stosowniejszy będzie fortepianowy recital na naszym  koncertowym, 150-letnim Bechstein'ie, koncert muzyki klasycznej, jazzowej czy rozrywkowej. Na życzenie naszych Gości ich uroczystość uświetnić może także koncert zespołu rockowego, ludowego, rewia czy spektakl plenerowy.

Atrakcje dodatkowe

Receptą na niezapomniane wydarzenie jest zaangażowanie Gości we wspólną aktywność i dostarczenie im niespodziewanych doznań. Dlatego zapraszamy do uatrakcyjnienia programu Państwa imprezy o różnorodne formy jak np.:

- profesjonalne, komentowane degustacje win,
- warsztaty tworzenia czekolady,
- dedykowane programy Wellness i SPA,
- gry i zabawy integracyjne we wnętrzach i w plenerze
- wyprawy „z adrenaliną”.

Nasi konsultanci doradzą, zadbają o każdy detal, pomogą we wszystkich przygotowaniach. Postaramy się by spełniło się oczekiwanie, że wydarzenie będzie wyjątkowe.

Od końca XIX wieku ozdobą wielobryłowej architektury dworu jest wyniosła Kaplica w kształcie ośmiobocznej wieży, obecnie pod wezwaniem Świętej Rodziny. Na specjalne życzenie Gości, Kaplica może zostać udostępniona w celu odprawienia mszy lub innego nabożeństwa.

Serdecznie zapraszamy w gościnne progi Dworu Kombornia!

Rezerwacje i zapytania prosimy kierować na adres:

event@DworKombornia.pl

Chrzciny


Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to również doskonała okazja do spotkania się w gronie rodziny i bliskich. 
Organizując przyjęcie z okazji Chrzcin w Dworze Kombornia, mogą być Państwo pewni, że zarówno rodzice jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

Szef Kuchni Restauracji Magnolia zadba o starannie skomponowane i urozmaicone menu. Zachęcamy do skorzystania z propozycji przygotowanych przez niego specjalnie na tą okazję. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa koncepcje, pomysły i życzenia. 

Restauracja Magnolia w Dworze Kombornia przygotowała dla Państwa ofertę na organizację przyjęcia z okazji Chrzcin. Oferta ta zawiera wszystkie istotne elementy potrzebne do uczczenia tego szczególnego dnia.

 

 

 

 

Komunie

Pierwsza Komunia Święta dziecka to ważne i wyjątkowe, rodzinne wydarzenie.
W Dworze Kombornia sprawimy, aby celebrowanie tej uroczystości w rodzinnym gronie odbyło się w niezwykłej atmosferze, komfortowych warunkach i z daniami specjalnie przygotowanymi na tę okazję.

Nad całością oprawy czuwa nasz personel - tak aby Państwo mogli poświęcić swój czas rodzinie i przyjaciołom.

Do Państwa dyspozycji mamy 3 osobne sale w Centrum Bankiwtowo – Konferencyjmym, 3 stylowe Saloniki w Dworze Kombornia lub jasną, z widokiem na park Restaurację Ogrodową.

 

Zespół Event Dwór Kombornia Hotel & SPA**** 
Tel : (+48) 13 435 42 89; 609 433 603
e-mail: event@dworkombornia.pl

 


100 dniówka

Bal studniówkowy to dzień w którym hucznie rozpoczynane jest dorosłe życie, jednocześnie 
rozpoczynając ostatnie 100 dni do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu.
Studniówka powinna być wyjątkowa pod każdym względem. Dopracowany układ poloneza oraz pięknie przystrojona sala bankietowa to podstawa udanej imprezy.

Wybór odpowiedniej sali jest kluczowym punktem organizacji balu studniówkowego dlatego nasz hotel w swojej ofercie prezentuje 3 przestronne sale bankietowe: RONDO, REGENT, JUTRZENKA.

Dobre jedzenie to kolejny aspekt udanego balu. Pyszne potrawy przygotowywane pod okiem Szefa Kuchni trafią w nawet najbardziej wyszukane gusta. Doskonałe potrawy, świetna muzyka i goście bawiący się do białego rana – to recepta na udaną studniówkę.

Nasza oferta obejmuje:

 • indywidualnie przygotowane menu,
 • obsługę kelnerską,
 • bezpłatny parking,
 • dekoracje stołów – ( Standard – obrusy, serwety płócienne, kwiaty na stole),
 • bezpłatną szatnię,
 • przestronną i klimatyzowaną salę bankietową,
 • opieka menedżera wydarzenia.

Opcje dodatkowo płatne:

 • confetti,
 • sztuczne ognie,
 • wypuszczanie lampionów, itd.,
 • pomoc w organizacji: dojazdu (limuzyny), Dj, Fotgraf, fotobudka, wodzirej. 

Konsolacje (stypy)

Jednym z najbardziej przykrych momentów w naszym życiu to ten, kiedy spotykamy się przy rodzinnym stole bez najbliższej osoby. Stypa to uroczystość rodzinna, odbywająca się po ostatnim pożegnaniu zmarłej osoby – poświęcona uczczeniu jej pamięci, wspominaniu dokonań, wymianie myśli o przemijaniu
Dopełniamy wszelkich starań, aby to wyjątkowe przyjęcie było eleganckie, stonowane, a oprawa stosowna do okazji. Staramy się, aby podczas tak szczególnej okazji jaką jest przyjęcie z okazji ostatniego pożegnania zmarłego całość organizacji przebiegała sprawnie i dyskretnie, nie angażując w nadmiarze żałobników. Nad całością oprawy czuwa nasz personel - tak aby Państwo mogli w całości poświęcić swój czas rodzinie i przyjaciołom.