Kontakt

Dwór Kombornia Hotel & SPA****
Kombornia 1, 38-420 Korczyna k/Krosna

Recepcja Hotelu
Tel.: (+48) 13 435 42 89
FAX.: (+48) 13 435 42 88
e-mail: hotel@DworKombornia.pl

Dział Rezerwacji Indywidualnych/ ChocoWine SPA
Tel.: (+48) 13 435 43 60
e-mail: recepcja@dworkombornia.pl

ChocoWine SPA
Tel.: (+48) 13 435 43 60
e-mail: spa@dworkombornia.pl

Dział Event (konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, wesela itp.): event@dworkombornia.pl

Dział Marketingumarketing@dworkombornia.pl

Zadzwoń


Komfort dedykowany Tobie

Dwór Kombornia to miejsce stworzone dla osób ceniących sobie komfort, spokój i prywatność. Nasze Restauracje zapraszają do niespiesznego oddawania się uciechom stołu, smakowania wykwintnej kuchni i zacnych trunków. W Strefie Wellness i w bogatej ofercie zabiegów w SPA Dwór Kombornia znajdą Państwo wszystko, co potrzeba, by poczuć błogi relaks, odprężenie i przypływ sił witalnych.

Na indywidualne zapytania naszych Gości przygotowujemy specjalne pakiety dedykowane. Zapraszamy do skorzystania z tej niestandardowej opcji pakietów "szytych na miarę". Korzystając z poniższego formularza prosimy o wskazanie interesującego Państwa terminu, pokoju, liczby osób dorosłych, wieku dzieci, opcji wyżywienia, preferencji w odniesieniu do zabiegów SPA i Wellness oraz innych Państwa życzeń. Niezwłocznie przygotujemy indywidualną propozycję dla Państwa.

Jak dojechać samochodem

Koordynaty GPS :
Dwór Kombornia Hotel & SPADwór Kombornia Hotel & SPA****

N 49°42' 07.12"
E 21°52' 00.40"

Wine Garden Hotel***

N 49°42' 06.19"
E 21°51' 52.24"

Dwór Kombornia położony jest 800 metrów od drogi krajowej nr 9 (E371) Rzeszów - Barwinek, na pograniczu miejscowości Kombornia i Iskrzynia, przy ulicy Granicznej.

Jadąc do Komborni drogą krajową nr 9 (E371), od Rzeszowa w kierunku Barwinka, należy przejechać całą miejscowość Kombornia i tuż przed tabliczką "ISKRZYNIA" skręcić w prawo, w ulicę Graniczną.

Jadąc do Komborni drogą krajową numer 9 (E371) od strony Sanoka, Krosna lub Dukli, po zjechaniu z ronda w miejscowości Miejsce Piastowe i przejechaniu kilku kilometrów należy, za tabliczką oznaczającą koniec miejscowości ISKRZYNIA, skręcić w lewo (przy tablicy KOMBORNIA) w ulicę Graniczną.

Jadąc z Krosna do Komborni można też wyjechać drogą nr 991, w kierunku miejscowości Korczyna. W Korczynie należy opuścić drogę 991 i, po przejechaniu tej miejscowości na wprost, skręcić w prawo przed cmentarzem, kierując się znakami prowadzącymi do KOMBORNI. Następnie, po przejechaniu kilku kilometrów należy skręcić w prawo, za brązowym znakiem kierującym do Dworu Kombornia.

Mapa

GDS

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** dostępny jest w Globalnych Systemach Dystrybucji za pośrednictwem Classic International Hotels.

Dzięki temu uzyskujecie Państwo możliwość rezerwacji pokoi w naszym hotelu przy użyciu posiadanego dostępu do GDS.

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji poprzez wybrany kanał GDS:

  • Amadeus: CH RZEKOM
  • Sabre: IH 88811
  • Galileo: CH 5510
  • Worldspan: IH RZEKO
  Interesuje mnie dieta  
  Zabiegi Spa  
  inne  
Proszę przepisać. qwlvdgyp Pomóż walczyć ze SPAMem!