Oferty Promocyjne

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych przez nas pakietów i ofert promocyjnych, które prezentujemy poniżej. Jeśli żadna z nich nie odpowiada Państwa aktualnym potrzebom, przygotowujemy "szyty na miarę" Pakiet Dedykowany. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Indywidualnych: recepcja@DworKombornia.pl

Zadzwoń

Limitowana oferta – nocleg już od 100 PLN ze śniadaniem i Welcome Drink dla wszystkich podróżujących służbowo na hasło: DLA BIZNESU!

Czytaj więcej...

Wypoczywaj w tempie SLOW w Dwór Kombornia Hotel&SPA****. Cena już od 293 PLN/doba

Czytaj więcej...

Wypoczywaj w tempie SLOW w Wine Garden Hotel***. Cena już od 143 PLN/doba

Czytaj więcej...

Zanurz się z rozkoszą w bogactwie smaków i aromatów czekolady. Warsztaty Tworzenia Czekolady, masaż ciała belgijską czekoladą. Weekend z czekoladą w roli głównej w cenie już od 1085 PLN.

Czytaj więcej...

Pierwszy majowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać! Naładować akumulatory energią wiosennej zieleni, odetchnąć . Cena już od 1349 PLN od osoby.

Czytaj więcej...

Pierwszy majowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać! Naładować akumulatory energią wiosennej zieleni, odetchnąć . Cena już od 999 PLN od osoby.

Czytaj więcej...

Długi czerwcowy weekend. Zapraszamy aby spędzili go Państwo w miejscu w którym czas płynie wolniej. Wiosenna energetyczna zieleń, śpiewy ptaków pośród koron wiekowych drzew, czyste powietrze, doskonała kuchnia, wyborne wina, wspaniały relaks podczas zabiegów SPA. Cena już od 1229 PLN od osoby. Promocja first minute - do końca kwietnia Voucher o wartości 200 PLN do ChocoWine SPA GRATIS!

Czytaj więcej...

Długi czerwcowy weekend. Zapraszamy aby spędzili go Państwo w miejscu w którym czas płynie wolniej. Wiosenna energetyczna zieleń, śpiewy ptaków pośród koron wiekowych drzew, czyste powietrze, doskonała kuchnia, wyborne wina, wspaniały relaks podczas zabiegów SPA. Cena już od 984 PLN od osoby.

Czytaj więcej...

Doskonałe posiłki, basen, zajęcia ruchowe dla dzieci a dla Rodziców relaks w naszym ChocoWine SPA, słowem letni rodzinny wypoczynek z dala od zgiełku i codziennego zabiegania. Cena pakietu w przedsprzedaży od 317 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Zanurz się z w bogactwie smaków i aromatów winnych i czekoladowych zabiegów. Sensualny odpoczynek w cenie już od 774 PLN/osoba.

Czytaj więcej...

Zajęcia ruchowe dla dzieci, zabiegi w ChocoWine SPA i degustacje wina dla Rodziców, doskonała kuchnia, relaks w strefie Wellness. Wakacyjny, rodzinny wypoczynek. Cena pakietu w przedsprzedaży do 31 maja od 320 PLN/doba.

Czytaj więcej...

Odpoczynek po szarej i długiej zimie, relaks bez zgiełku i hałasu miasta. Przytulne wnętrza, ciepłe masaże. Promocyjna cena już od 1428 PLN/2 osoby.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na ekskluzywny odpoczynek w wersji ALL INCLUSIVE do zabytkowej rezydencji otoczonej 10-cio hektarowym wiekowym parkiem. To magiczne miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i prywatność.

Czytaj więcej...

Weekend dla Przyjaciółek. Doskonała kuchnia, smak i aromat wina, Voucher na zabiegi w ChocoWine SPA. Cena od 1212 PLN.

Czytaj więcej...

Kolacje przy świecach, doskonała kuchnia i wino, pachnące masaże i zabiegi, czas dla Siebie. Ekskluzywny pakiet w cenie od 2065 PLN.

Czytaj więcej...

Piękny czas na pielęgnowanie uczuć i rozkoszowanie się każdą spędzoną wspólnie chwilą. 2 dniowy pakiet w cenie od 519 PLN/para.

Czytaj więcej...

Podaruj swoim najbliższym Rodzicom, Dziadkom, Przyjaciołom wyjątkowy prezent - zadbaj o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Cena pakietu już od 2099 PLN/pobyt.

Czytaj więcej...

Nie odkładaj szukania pomysłu na prezent na ostatnią chwilę! Przychodzimy z pomocą! 

Czytaj więcej...

Wieczór Dobrych Smaków to degustacyjny pakiet z kolacją i degustacją w specjalnej cenie. Idealny jako prezent lub niespodzianka.

Czytaj więcej...

Strefa wyjątkowych Promocji to miejsce, w którym znajdą Państwo najciekawsze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnych ofert na zimowe miesiące.

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "W świecie wina z Caudalie"
Pakiet Day SPA dla Pani lub Pana

cena 525 PLN/dla 2 osób

Czytaj więcej...

Pakiet Day SPA "Winogronowy relaks dla Pary"
Pakiet Day SPA dla 2 osób

cena 489 PLN

Czytaj więcej...

Day SPA Chwila dla Siebie
Pakiet Day SPA dla jednej osoby.

cena 269 PLN

Czytaj więcej...