Restauracje

       

Przywracając świetność architekturze Dworu w Komborni zadbano, by charakter wnętrz pozostał zgodny z ich niegdysiejszym przeznaczeniem. Tak jak dawniej parterowa, reprezentacyjna przestrzeń Dworu służy więc uciechom stołu.

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Salonik MęskiZapraszamy tu Państwa do niespiesznego smakowania kulinarnych kompozycji w naszych dwóch restauracjach: wytwornej i eleganckiej Restauracji Magnolia oraz otwartej na park Restauracji Ogrodowej.

Na kawę bądź kieliszek czegoś mocniejszego sposobniejszy będzie Bar z letnim balkonem połączonym z tarasem. Znajdą tu Państwo także zacny wybór win z autorskiej selekcji Salonu Win Karpackich.

Nasi przodkowie uważali, że rozkosze podniebienia są jednym z głównych źródeł ziemskiej szczęśliwości. Dlatego potrawy przygotowane przez naszych kucharzy to autorskie kompozycje zrodzone z wiedzy i zamiłowania, doprawione pragnieniem by urzekały dobrym smakiem i unikalną estetyką. Dokładamy wszelkich starań by każda z nich była źródłem niepowszedniego ukontentowania naszych Gości.

Regularnie od 2014 roku Dwór Kombornia Hotel&SPA**** oraz Restauracja Magnolia wyróżniane są w żółtym przewodniku Gault&Millau (obok Michelin jednego z najbardziej renomowanych i wpływowych przewodników na świecie) oraz uzyskują odznaczenia „Poziomek” – znak jakości Magdy Gessler. 

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Salonik KawowyRestauracja Magnolia zaprasza:

  • codziennie w godzinach 14:00-22:00

Restauracja Ogrodowa zaprasza na:

  • śniadanie w godzinach od 7:30 do 10:30
  • śniadanie biznesowe w godzinach od 6:45 do 7:30 -  dostępne po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej opcji na Recepcji po przyjeździe do hotelu
  • obiadokolację w godzinach od 17:00 do 20:00

Bar zaprasza:

  • codziennie w godzinach 11:00-22:30