SPA & Wellness w Dworze Kombornia

Zapraszamy

Dwór Kombornia Hotel & SPA

Dwór Kombornia to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność.

Tak jak dawniej, tak i teraz jest to miejsce o charakterze ekskluzywnego ustronia, stylowego i przytulnego jednocześnie.

Na odwiedzających je Gości czekają tu smaki, zapachy i doznania, na które nie mają czasu w codziennej bieganinie. Odnajdą je w aromatach sadu i ogrodów, w estetyce zabytkowych wnętrz i wykwintnej kuchni, w rytuałach różnorodnych terapii opartych na wielowiekowej tradycji medycyny Dalekiego Wschodu  oraz  innowacyjnych technologiach kosmetycznych wspierających pielęgnację zdrowia i urody. Bogata infrastruktura SPA&Wellness pozwala nie tylko umknąć codzienności, wypocząć i cieszyć się stanem błogiego relaksu.

Goście pragnący zadbać o kondycję duszy i ciała lub wpierać proces powrotu do zdrowia mogą tu skorzystać z różnorodnych pakietów pobytowych, dostosowanych do indywidualny potrzeb, także dietetycznych. Mają także możliwość poddania się dobroczynnemu oddziaływaniu rzadkiej na świecie alkalicznej wody karpackiej o wartości pH 9,2 -9,3 i ujemnym potencjale REDOX.

Rekomendacje:

  • 2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski. 

Gabinety SPA Dwór Kombornia czynne są w godzinach:

13:00 - 21:00 (poniedziałek)
10:00 - 21:00 (wtorek - piątek)
9:00 - 21:00 (sobota)
9:00 - 13:00 (niedziela i święta)

Rezerwacja terminów pod nr tel.: 13 435 43 60 lub adres e-mail spa@dworkombornia.pl