Rytuały

Zapraszamy

Rytuał pomaga zatrzymać się, odpocząć i spojrzeć w głąb siebie. Dzisiejsze szybkie tempo życia osłabia nasze siły witalne, równowagę i zakłóca procesy życiowe. Rytuał pozwala odzyskać nadwątlone siły i odzyskać wewnętrzną harmonię. Jest to ekskluzywne połączeniem zabiegów w celu spotęgowania ich dobroczynnych efektów.

Zapraszamy w podróż, która zapewni Państwu odrodzenie sił witalnych, pełny relaks i wyciszenie.

 

 Rytuały Autorskie

Nazwa Opis rytuału
Rytuał 5 Zmysłów
(120min./cena 280 PLN)

Zmysłowy rytuał SPA, pozwalający oczyścić ciało i umysł oraz poczuć głęboki relaks.  Rytuał rozpoczyna pachnący peeling ciała, odprężający i przygotowujący ciało na dalsze działanie bodźców. Seans w kapsule SPA Jet oczyszcza, rozluźnia spięte mięśnie i sprawia, że aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny ciała jest jeszcze bardziej efektywny.

Rytuał Kleopatry
(70min./cena 290 PLN)

Rytuał dopasowany do potrzeb delikatnej, kobiecej natury. Rozpoczyna się od królewskiej, nawilżającej kąpieli mlecznej. Kontynuacją jest pielęgnacyjny okład z najdelikatniejszej, białej glinki, dedykowany nawet dla wrażliwej skóry, w trakcie którego terapeuta przeprowadza relaksacyjny masaż twarzy – masaż piękności.

Rytuał Wysmuklający
(120 min./cena 310 PLN)

 

Rytuał skomponowany na potrzeby osób, które chciałyby wspomóc swoje ciało w walce o piękną sylwetkę. Peeling ciała pobudza skórę, która następnie doskonale absorbuje składniki aktywne i mikroelementy zawarte w ujędrniającym okładzie z zielonej glinki. Intensywny masaż wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Rytuał Pielęgnacyjny Ciała Choco
(90 min./330 PLN)
 Rytuał oparty na dobroczynnych właściwościach czekolady: relaksujący, anti-aging i antycellulitowy. Czekoladowy peeling oczyszcza skórę przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. Czekoladowy okład spowalnia procesy starzenia, regeneruje, ujędrnia i nawilża skórę, a masaż, kończący rytuał przynosi odprężenie i ukojenie, przenosząc do krainy słodkiego relaksu i błogiego wyciszenia.
Rytuał Pielęgnacyjny Ciała Wine
(90 min./cena 330 PLN)
 Rytuał anti-aging oparty na winoterapii. Winny peeling doskonale oczyści, wygładzi i  przygotuje skórę do dalszej pielęgnacji. Winny okład intensywnie nawilży, dotleni rozjaśni i ujędrni skórę, a masaż ciała kończący rytuał przyniesie odprężenie i ukojenie.

Rytuały Orientalne

Nazwa Opis rytuału
Rytuał Tajski
(110 min./360PLN)

Rytuał inspirowany bogatą filozofią Orientu, według której celem nadrzędnym jest osiągniecie stanu równowagi i wewnętrznego pogodzenia - Nirwany. Rozpłynięcie, całkowity spokój i błogość - tak wyjaśnia się to pojęcie. Należy "po prostu" żyć i cieszyć się tym jak kwiat, który trwa nie ograniczając swej wolności celami. To jest Nirwana. Zbliżmy się do niej...
W stan równowagi wprowadza peeling solny ciała. Oczyszczona i dotleniona skóra przyjmie w pełni doskonałe właściwości detoksykującego ciepłego okładu z alg Laminaria. Zwieńczeniem zabiegu jest tajski masaż stóp, którego technika pozwala na stymulowanie wewnętrznych narządów człowieka. Masaż daje absolutne poczucie wewnętrznego komfortu i relaksu.

Rytuał Japoński
(90 min./cena 330 PLN)

Niczym wiecznie zielony bambus - synonim witalności i ciągłego powrotu, tak nasze ciało po poddaniu się temu rytuałowi będzie odnowione i głęboko zrelaksowane. Naturalny peeling ryżowy oczyszcza i relaksuje skórę. Ziołowa kąpiel odpręża, działa regenerująco i przeciwzapalnie, a samurajski masaż w pełni rozluźnia  napięcia, jednocześnie przywracając siły witalne i dodając energii. Rytuał ma zarazem działanie pobudzające, jak i stymulujące cały organizm.

Rutuał Hinduski
(90 min./cena390 PLN)

Pełne kolorów Indie to jedna z najstarszych kultur na świecie. Kraj pełen tajemnic, kontrastów i zagadek. Zabytki z różnych epok, taniec i muzyka podkreślają jego kulturową wyjątkowość. Mnogość technik leczniczych i pielęgnacyjnych świadczy o bogactwie i różnorodności subkontynentu indyjskiego. Pozwólmy hinduskim rytuałom by otworzyły przed nami świat egzotycznego piękna...
Ajurweda opiera się na założeniu, że we wszystkim co istnieje pojawia się energia zwana w sanskrycie prańah. Każdy z nas posiada trzy typy prańah: Vata, Pitta i Kapha w indywidualnej i niepowtarzalnej kombinacji. Zatracenie równowagi pomiędzy nimi jest przyczyną dolegliwości. Rytuał hinduski wykorzystuje połączenie dwóch ajurwedyjskich zabiegów: peelingu Udwartana i masażu Abhyanga lub Wiszesz, by przywrócić organizmowi tą równowagę.

Gabinety SPA Dwór Kombornia czynne są w godzinach:

10:00 - 21:00 (poniedziałek - piątek)
9:00 - 21:00 (sobota)
9:00 - 13:00 (niedziela i święta)

Rezerwacja terminów pod nr tel.: 13 435 43 60 lub adres e-mail spa@dworkombornia.pl

 

Zapraszamy!!!