Strefa Wellness Dworu Kombornia Hotel & SPA

Zapraszamy

Dwór Kombornia Hotel & SPAStrefa Wellness została urządzona na pow. 1000m2 w nowo powstałym budynku dworskiej Oranżerii. Oranżeria była elementem, którego brakowało w architekturze zespołu. Wybudowano ją więc wzorując się na zabytkowych przykładach tego typu budowli, jakie spotykamy w innych zespołach pałacowych na Podkarpaciu.

Warta jest odwiedzenia, jako że przeszklone ściany i wyższa niż gdzie indziej temperatura bardziej niż storczykom, służy Gościom pragnącym pielęgnować sanitas per aquam.

Znajdą w niej Państwo baseny, sauny suche i łaźnie parowe, grotę solną i siłownię. Dla wygody naszych Gości Oranżeria połączona jest z Dworem podziemnym łącznikiem, pozwalającym na komfortowy spacer w szlafroku pomiędzy budynkami.

Baseny wraz z kompleksem saun i łaźni są dostępne nie tylko dla Gości hotelowych. Na chwilę relaksu zapraszamy tu wszystkich chcących z nich skorzystać.

 

Hipokrates zwykł mawiać, że

"Sposób na utrzymanie ciała w zdrowiu i kondycji jest prosty – dużo wody..."   

Dziś nic z tego przesłania się nie zmieniło. Woda odmładza, dodaje urody, leczy... Pragniemy podarować Państwu chwile wodnego szaleństwa i dlatego przygotowaliśmy specjalną Ofertę Promocyjną naszego Wodnego Świata.