Wine Garden Hotel***- przytulne pokoje

Bogata infrastruktura SPA i Wellness Dwór Kombornia Hotel&SPA **** oraz dogodne położenie (zaledwie 9 km od Krosna i 900 m od drogi krajowej nr 9 Rzeszów – Barwinek) sprawiają że noclegi w Wine Garden Hotel ***  będącego częścią Zespołu Dworsko Parkowego w Komborni są interesującą propozycją wypoczynku zarówno dla Gości odwiedzających Krosno, jak i podążających w najpiękniejsze podkarpackie góry – Bieszczady. Wine Garden Hotel *** mieści się w dwóch zabytkowych budynkach Zespołu Dworskiego oddalonych o 100 metrów od Dworu.

Pokoje Hotelu Wine Garden *** w dawnej Oficynie Dworskiej

Renowacja XVIII-wiecznej Oficyny, zakończona została wiosną 2011 r. Urządzono w niej komfortowe i przytulne pokoje, wśród których znajdują się także pracownie przeznaczone dla twórców (muzyków i malarzy), którzy ze swoją pracą nie mogą się rozstać nawet w czasie urlopu.

Pokoje Hotelu Wine Garden *** w dawnych Stajniach Dworskich

Adaptacja sąsiadującego z Oficyną, XIX-wiecznego budynku dawnych stajni dworskich, została zakończona w 2014 r.  W wystroju wszystkich pokoi hotelowych dominują ciepłe barwy, a inspiracją dla ich kolorystyki było wino i czekolada.

Zadzwoń

Klimatyczne pokoje mieszczące się w XVIII-wiecznej dawnej Oficynie Dworskiej zlokalizowanej w odległości około 100 m od budynku głównego budynku Dworu.

Czytaj więcej...

Klimatyczne, ekonomiczne pokoje mieszczące się w XIX-wiecznych dawnych Stajniach Dworskich zlokalizowanych w odległości około 100 m od głównego budynku Dworu.

Czytaj więcej...