Warsztaty Tworzenia Czekolady

 

Dwór Kombornia Hotel & SPA - ChocoWineWielbicielu czekolady – teraz masz niepowtarzalną okazję, by stworzyć własne tabliczki!


W kalendarium naszych wydarzeń zagościły „Warsztaty tworzenia czekolady”, podczas których przygotujesz tabliczki z prawdziwej belgijskiej czekolady i naturalnych dodatków, które uwielbiasz.

- Nie masz pomysłu na weekend?
- Chcesz zorganizować niepowtarzalną rozrywkę dziecku?
- Masz chęć nauczyć się samodzielnie robić czekoladę?

Dajemy Ci taką możliwość!
Sprawdź koniecznie jak wyglądają „Warsztaty tworzenia czekolady” – obejrzyj fotorelację: http://bit.ly/WarsztatyCzekolady


Po naszych warsztatach nie wyjdziesz z pustymi rękami… 4 czekolady, które wykonasz należą do Ciebie! Możesz zachować je na pamiątkę lub podarować w prezencie bliskiej Ci osobie. Na pewno ją zaskoczysz!

Czas trwania: 1h

Cena: 49 PLN / os. (dla Gości hotelu)

           59 PLN / os. (dla uczestników niebędących Gośćmi hotelów Dworu Kombornia)

Gwarantujemy świetną zabawę.

Bardzo słodko zapraszamy!

Liczba osób na warsztatach jest ograniczona, a więc rezerwuj już dziś.

Zapisy i płatność* na recepcji hotelu:
✔  mailowo: hotel@dworkombornia.pl
✔ telefonicznie: (+48) 13 435 42 89

*Płatności na warsztaty należy dokonywać w momencie zapisu osobiście na recepcji hotelu lub przelewem z dopiskiem "Warsztaty czekolady (data)": Nr konta bankowego: 58 2490 0005 0000 4530 4914 6610

 Minimalna liczba uczestników warsztatów - 6 osób.
 Istnieje możliwość przygotowania warsztatów dla zorganizowanych grup również w innych terminach - po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wytwarzane podczas  warsztatów czekolady są produktem najwyższej jakości z najlepszej belgijskiej czekolady ozdabiane liofilizowanymi owocami i są produktem w 100% naturalnym.

Serdecznie zapraszamy!!!