Водная гимнастика

AQUA FITNESS to bezpieczna dla kręgosłupa i przyjemna dla ćwiczących forma aktywności fizycznej, dzięki której wzmocnisz mięśnie, wysmuklisz ciało i poprawisz samopoczucie, a przede wszystkim miło spędzisz czas. Zapomnij o swojej wadze - w wodzie Twoje ciało waży ok. 90% mniej niż na lądzie!

Zapraszamy

Dwór Kombornia Hotel & SPA - Aqua FitnessW programach ćwiczeń na basenie ćwiczenia odbywają się z wykorzystaniem Aqua Gymstick - wszechstronnego i skutecznego przyboru gimnastyczno-rehabilitacyjnego. Jest to  doskonały trening  zarówno dla  osób o wysokim jak i niskim poziomie sprawności. Z tej formy aktywności mogą korzystać również Seniorzy i grupy Cardio.

Zapraszamy do skorzystania z różnorodnych zajęć ruchowych w wodzie, dobierając je stosownie do swoich potrzeb i wieku.

Cennik Indywidualnych Zajęć Aqua Fitness:
1 osoba - 60 PLN/ 60 minut
2 osoby - 49 PLN /osoba/ 60 minut
3 osoby - 39 PLN /osoba/ 60 minut
4- 6 osób – 29 PLN /osoba/ 60 minut

Uwagi:

  • Warunki korzystania ze strefy Wellness określa Regulamin Basenu.
  • Wypożyczenie ręcznika kąpielowego lub szlafroka – 9 PLN (dla Gości hotelowych bezpłatnie).

Programy zajęć ruchowych

Aqua Fitness - forma aktywności, mająca na celu poszukiwanie dobrego samopoczucia -  wspaniała forma treningu ogólnorozwojowego całego ciała.

Aqua Mama - środowisko wodne jest najbardziej przyjaznym miejscem do aktywności ruchowej kobiet w ciąży. Podczas zajęć wykorzystywane są trzy podstawowe formy aktywności fizycznej w środowisku wodnym: elementy pływania zdrowotnego, Aqua Fitness oraz ogólnorozwojowe ćwiczenia gimnastyczne.

Aqua Senior - w przypadku osób w podeszłym wieku nie ma właściwie przeciwwskazań do podejmowania aktywności fizycznej w środowisku wodnym. Aktywność fizyczna w wodzie stanowi doskonały przykład połączenia przyjemności z wszechstronnym usprawnieniem własnego ciała, a zastosowanie  ćwiczeń fizycznych w wodzie może stać się swoistym panaceum na wszelkiego rodzaju dolegliwości i niedomagania w zaawansowanym wieku.

Aqua Junior &  Baby - zajęcia ruchowo- adaptacyjne w wodzie dla niemowląt i małych dzieci, zawierające elementy pływania zdrowotnego, podstawy nauki pływania, elementy gimnastyki ogólnorozwojowej i korekcyjnej.