Atrakcje okolicy

Leżąca na skraju Beskidu Niskiego Kombornia jest doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia. Serdecznie zachęcamy Państwa do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej, dzięki której atrakcje okolicy będą zawsze 'na wyciągnięcie ręki'.

Zapraszamy na niezwykłą podróż po świecie szkła w pierwszym w Polsce obiekcie turystycznym prezentującym interaktywnie tematykę hutnictwa szkła i szklaną twórczość

Подробнее...

Własna oryginalna biżuteria witrażowa - świetna zabawa, kreatywna forma spędzania wolnego czasu oraz pomysł na oryginalny i niepowtarzalny prezent.

Подробнее...

Niezwykła podróż w czasie i przestrzeni. Dotknięcie dzikiej przyrody z zwiedzanie Bieszczad z perspektywy górskiej rzeki.

Подробнее...

Rezerwat Prządki, zamek Kamieniec, cerkiew w Węglówce (kultura Zamieszańców), gotycki drewniany kościół w Haczowie (UNESCO).

Подробнее...

Trasy rowerowe w okolicach Dworu Kombornia

Подробнее...

Cergowa 716m - studzienka św. Jana z Dukli, jaskinie, ratownictwo w górach

Подробнее...

Wycieczka Śladami Ignacego Łukasiewicza jest niezwykłą podróżą w przeszłość, do czasów, w których swój początek bierze przemysł górniczy i naftowy.

Подробнее...

Na trasie spotykamy zabytki architektury sakralnej oraz architektury drewnianej. Miejscowości przez które wiedzie trasa wycieczki lokowane były za czasów panowania króla Kazimierza Wielkiego.

Подробнее...

Leżąca na skraju Beskidu Niskiego Kombornia jest doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia. Serdecznie zachęcamy Państwa do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej, dzięki której atrakcje okolicy będą zawsze 'na wyciągnięcie ręki'.

Подробнее...

Karpacka Troja w Trzcinicy k. Jasła

Подробнее...

Zabytkowy zespół pałacowo-parkowy z II połowy XVIII wieku, w którym mieści się Muzeum, jest najokazalszym obiektem architektonicznym Dukli.

Подробнее...

Rymanów Zdrój, Królik Wołowski - ruiny cerkwi, Jaśliska, Zyndranowa - skansen łemkowski, Chyrowa - cerkiew, wodospad w Iwli, wzgórze Franków - punkt widokowy.

Подробнее...